mIRC İndir

İdeal mirc programını yükleyerek sohbet sunucusuna bağlanabilirsiniz.
Program virüs taramalarından geçirilmiş olup hiç bir tehlike içermemektedir.

2003 Yılından beri sizlere kaliteli hizmet sunabilmek adına 7/24 kesintisiz bir şekilde çalışmaktayız. İdealsohbet.com olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için 14 yıldır kesintisiz şekilde çalışıyoruz. Uzun yıllardan beri kullanılan mirc programını bu sayfamız sayesinde indirebilir ve kaliteli sohbetin tadına mirc adresimizden ulaşabilirsiniz. En güzel ve ideal sohbet için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İrc giriş yapmak için daha kaliteli bir mirc istiyorsanız idealscript indirebilirsiniz. 2000 li yıllardan sonra meşhur olan sohbet chat ortamına 2003 yılından beri hizmet etmekyeyiz. Kaliteli ve sohbetin 17 yıldır değişmeyen tek adresi olduğumuzu belirtmek isteriz.Sohbet odaları kanallarımıza girerek kaliteli ve akıcı bir sohbet keyfi yaşayabilirsiniz.

İdeal Script mirc programımızı indirerek dileğiniz zaman sitemizdeki sohbete daha hızlı ve güvenilir şekilde kavuşabilirsiniz. İdeal mirc programını indirmek için yukarıdaki linki kullanabilirsiniz.

Sohbet sunucumuzda keyifli bir sohbet ortamı bulunmaktadır. Sizde sohbet muhabbet etmeyi seviyorsanız kurallara uymalısınız. Herhangi bir problem yaşamamak için kurallarımız önemlidir, sohbet sunucumuzdaki kullanıcıları rahatsız etmek cinsel içerikli sohbet etme, cinsel içerik içeren nick kullanımı ve saldırı proxy gibi programlar kullanmak kesinlikle yasaktır. Kurallarımız ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz yukarı kısımdaki kurallar linkine tıklayarak gerekli yardımcı bilgilere sahip olabilirsiniz.

idealsohbet.com ideal script programı 14 yıldır kullanılmaktadır ve her geçen gün kendini yenileyen versiyonları ile sizlere sunulmaktadır. Mirc script programımızda kesinlikle virüs ve bilgisayarınıza zarar verecek türden dosyalar bulunmamaktadır. Virüs programlarından geçirilerek kaliteli bir hale getirilmiştir. İdealsohbet.com 14 yıldır kaliteli sohbetin tek adresidir ve bunu sitemize girdikten sonra kendinizde anlayacaksınız. Keyifli ve İdealsohbetler dileriz..

Mobil Sohbet

Arkadaşlarınızla her yerden doyasıya sohbet
etmek için mobil uygulamamızı yükleyerek
sohbete girebilirsiniz.

mIRC İndir

sohbet programı olan mIRC'ı ücretsiz indir. mirc indir tıkla indir

Sitene Ekle

sohbet programı olan mIRC'ı ücretsiz indir. sitene sohbet ekle şimdi ekle